Druhá vlna vymývania mozgov je tu, chystá sa zotročenie slovenských školákov

Autor: Anton Hrachovsky | 7.9.2015 o 13:04 | (upravené 7.9.2015 o 19:48) Karma článku: 4,46 | Prečítané:  182x

Druhá vlna vymývania mozgov obyčajných ľudí je tu. Potom, ako N vytrvalo eskaluje svoj nárek ohľadom názoru veľkej väčšiny obyvateľstva SR o prijatí migrantov (Výzva k ľudskosti), prichádza nový level hlúposti a nerozvážnosti.

Každý deň sme svedkami xy statusov o tom istom – ako by sme sa mali my Slováci zamyslieť nad sebou. Určite sme to my, kto by sa mal zamyslieť? Myslím, že po piatku je to jasné. Denník N totiž prichádza s revolučnou novinkou – do diskusie o migrantoch sa snaží zapojiť deti. Tie deti, ktoré sú už dnes v reálnom ohrození života vďaka servilnosti európskych vlád. Teda, ak všetko bude pokračovať ako doteraz.

Takže deti, šup šup, vezmite do rúk farbičky a nakreslite utečenca, tak ako ho vnímate vy resp. lepšie povedané, ako ho vníma vačšina slovenských médií na čele s 'nezávislým' denníkom N. Myslím, že viem, ako bude 95% kresieb vyzerať. Úbohí utečenci bojujúci o prežitie.

Akým právom do toho zaťahuje deti? Šialené. Je nutné posilniť základňu? O čom je Denník N, ktorý sa snaží ukazovať realitu, taká aká v skutočnosti je? N si zrejme uvedomuje, že svojím prístupom na tému migranti (nie utečenci, ale po správnosti migranti) možno už stratil časť čitateľov, resp. predplatiteľov. Detská populácia je tou, ktorá vám prispeje na ďalšiu činnosť? Je logické a dá sa predpokladať, že viac-menej každé dieťa sa chce dostať do novín, aby mu uverejnili text či kresbu. Pochváli sa tým v rodine alebo medzi kamarátmi, to je pochopiteľné. Ale zneužívať takéto detské myslenie na vlastný prospech? Človeku je ťažko od žalúdka. Pri troche predstavivosti mi to pripomína využívanie detí na ťažkú prácu. Áno, zotročenie detí. Pretože získať si čitateľov je ťažká práca.

Je predsa toľko spôsobov, ako zapojiť deti do kultúrneho života...Prečo Denník N nenavrhne a nezrealizuje podobnú kooperáciu napr. medzi mládežníckymi športovými klubmi? Prečo nezriadi napr. nejaké vedomostné 'olympijské' hry? To by zrejme vyžadovalo viac úsilia, ako sa len priživovať a ťažiť z momentálnej situácie.

Pevne verím, že na takýto blud rodičia detí nepristúpia a vysvetlia im, čo znamená pojem migrant a čo znamená pojem utečenec. A hlavne ich usmernia, čo čítať a čo nečítať.

Apelujem preto na rodičov všetkých detí aj na deti samotné, aby odignorovali túto nezmyselnú šarádu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Niektorí ľudia majú zvláštny dar, chutí im dúha a vidia zvuky

Ak vám vonia hudba alebo zapácha nejaká situácia, zrejme máte dobrú slovnú zásobu a radi sa vyjadrujete opisne. Alebo ste synestetik a myslíte to doslovne.

EKONOMIKA

Osem zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Ľudí čaká viac dokladovania a prísnejšie posudzovanie.

ŠPORT

Sagan pobavil otázkou na súpera aj odpoveďou, prečo bol na toalete

Špekulovalo sa o zdravotných problémoch.


Už ste čítali?